Tabulka velikostí
Pro co nejlepší výběr velikosti doporučujeme věnovat několik minut měření. Mezi velikostmi, na které jste zvyklí u jiných značek, a našimi výrobky, mohou být rozdíly. Budete potřebovat krejčovský metr nebo pravítko. Postupujte co nejpřesněji, podle pokynů pro jednotlivé kategorie. Uvedené tabulky mají informativní charakter, velikosti výrobků mohou vykazovat drobné odchylky v závislosti na střihu.
Chcete-li kalhoty změřit, zapněte knoflík a položte je na rovný povrch, například na stůl. K měření použijte krejčovský metr nebo pravítko. Chcete-li získat správnou velikost rozměrů, vynásobte získaný výsledek dvěma.
A - vnitřní délka v cmPoložte kalhoty na stůl nebo rovnou plochu. Pomocí krejčovského metru nebo pravítka změřte vnitřní délku nohavic od rozkroku po spodní lem.
B -Pas v cmZapněte horní knoflík a položte kalhoty na stůl nebo rovný povrch. Změřte krejčovským metrem nebo pravítkem vzdálenost od jednoho okraje pasu ke druhému. Při měření dbejte na to, aby byl pas kalhot mírně natažený. Chcete-li získat správnou velikost, vynásobte získaný výsledek dvěma.
INT. - Mezinárodní velikost
DE - Německá velikost
A" / B" - Rozměry v palcích
Standardní pas
Snížený pas
Zvýšený pas
Chcete-li košili změřit, zapněte knoflík, položte ji na rovný povrch, například na stůl, změřte ji podle ukázkového obrázku a porovnejte s naší tabulkou velikostí. Chcete-li získat správnou velikost, vynásobte získaný výsledek dvěma.
A - Obvod krku v cmZměřte celou délku límce košile od jedné strany k druhé, jak je znázorněno na obrázku.
B - Obvod přes prsa v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje hrudníku k druhému a vynásobte ji dvěma.
C - Pas v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje pasu k druhému a vynásobte ji dvěma.
D - Délka rukávu v cmVyberte si jeden rukáv a položte krejčovský metr tam, kde končí rameno a změřte délku dolů až k zápěstí.
E - Délka zad v cmZměřte délku košile uprostřed zad, pod límcem, přes záda až na konec košile, jak je znázorněno na obrázku výše.
INT. - Mezinárodní velikost
DE - Německá velikost
Slim fit
Modern fit
Chcete-li sako změřit, zapněte knoflíky, položte jej na rovný povrch, například na stůl, změřte jej podle ukázkového obrázku a porovnejte s naší tabulkou velikostí. Chcete-li získat správnou velikost, vynásobte získaný výsledek dvěma.
A - Hrudník v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje hrudníku k druhému a vynásobte ji dvěma.
B - Pas v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje pasu k druhému a vynásobte ji dvěma.
C - Boky v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje k druhému v nejširší části boků a vynásobte ji dvěma.
D -Délka zad v cmZměřte délku saka uprostřed zad, pod límcem, přes záda až na konec saka, jak je znázorněno na obrázku výše.
E - Délka rukávu v cmVyberte si jednen rukáv a položte krejčovský metr tam, kde končí rameno a změřte délku dolů až k zápěstí.
INT. - Mezinárodní velikost
DE - Německá velikost
Standardní pas
Snížený pas
Zvýšený pas
Svetr by se měl pohodlně přizpůsobit tělu, ale neměl by omezovat v pohybu. Chcete-li si vybrat správnou velikost, položte svetr na rovný povrch, například na stůl. Pak jej změřte na základě přiloženého obrázku a porovnejte jej s naší velikostní tabulkou. To Vám pomůže najít ideální velikost.
A - Hrudník v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje hrudníku k druhému.
B - Ramena v cmVyberte si jednen rukáv a položte krejčovský metr tam, kde končí rameno a změřte délku dolů až k zápěstí.
C - Délka rukávu v cmVyberte si jednen rukáv a položte krejčovský metr tam, kde končí rameno a změřte délku dolů až k zápěstí.
D - Délka zad v cmZměřte zadní stranu svetru od límce/výstřihu k pasu.
INT. - Mezinárodní rozměr
DE - Německá velikost
Tabulka velikostí
Chcete-li tričko změřit, zapněte knoflíky, položte ho na rovný povrch, například na stůl, změřte ho podle ukázkového obrázku a porovnejte s naší tabulkou velikostí.
A - Ramena v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje ramene k druhému.
B - Prsa v cmZměřte vzdálenost od jednoho okraje hrudníku k druhému.
C - Délka zadní části v cmZměřte délku trička uprostřed zad, pod límečkem, přes záda až k lemu, jak je znázorněno na obrázku výše.
INT. - Mezinárodní velikost
DE - Německá velikost
Tabulka velikostí
Chcete-li se změřit a zjistit svou velikost opasku, postupujte podle pokynů na ukázkovém obrázku a porovnejte ji s velikostmi v naší tabulce.
A - Pas / boky v cmPro určení správné velikosti doporučujeme změřit obvod pasu nebo boků, pokud budete v této oblasti nosit pásek.
INT. - Mezinárodní velikost
DE - Německá velikost
Tabulka velikostí
Pro určení správné velikosti kalhot se musíte změřit. Ujistěte se, že se měříte pečlivě a že jste v uvolněné, přirozené poloze. Tyto míry Vám pomohou určit Vaši správnou velikost .
A - Pas v cmMěří nejužší část pasu, obvykle těsně pod žebry.
B - Boky v cmZměřte nejširší část boků, obvykle tam, kde jsou hýždě nejplnější.
C - Délka vnitřní nohavice v cmZměřte vzdálenost od vnitřní strany stehna k podlaze.
INT. - Mezinárodní velikost
DE - Německá velikost
Standardní pas
Snížený pas
Zvýšený pas