Despre noi

Věříme, že styl a móda obecně mohou v každém z nás vzbudit pocit krásy a sebevědomí, ať už se jedná o ženy nebo muže.
Víme, že vášeň a oddanost jsou zásadní, ať už jde o výrobu a pozornost věnovanou detailům, nebo o náš vztah k zákazníkům. Proto bylo otevření našeho internetového obchodu přirozeným krokem na naší cestě, abychom byli blíže těm, kteří se rozhodli inspirovat našimi výrobky.
Jakoukoli online objednávku dodáme okamžitě, z našich skladových zásob prostřednictvím expresního kurýra, bez závislosti na externích dodavatelích a snažíme se vyhovět všem požadavkům našich zákazníků. Nabízíme možnost vrátit objednané výrobky do 14 dnů, pokud nejste spokojeni, ba co víc, doprava je zdarma jak při dodání, tak při vrácení zboží.
Objednávka u nás je bez rizika, protože vždy dostanete kvalitu, a my nic neriskujeme, protože všichni naši zákazníci mají vytříbený vkus, stejně jako Vy.
Podívejte se, jak pečlivě připravujeme objednané výrobky, v tomto videu
Patříme mezi přední evropské výrobce specializující se na kalhoty a bundy. S více než 30 lety zkušeností v oboru jsme měřítkem kvality a spolehlivosti.
Vyznačujeme se špičkovou kvalitou našich výrobků, ve kterých se snoubí německá vize s místní výrobní tradicí a kulturou. S téměř 2 000 000 vyrobenými kusy ročně posilujeme svou pozici předního hráče v oboru a naše výrobky se dostávají do více než 4 000 obchodů po celém světě.
Aktivně se podílíme na společenské odpovědnosti a ochraně životního prostředí a podporujeme rozmanitost a rovnost ve všem, co děláme. Záleží nám na životním prostředí a našich komunitách. Aktivně se zapojujeme do charitativní a ekologické činnosti, takže každý pár kalhot nebo bunda, kterou vyrobíme, vykouzlí úsměv na tváři Vám i celé planetě!
Objevte tajemství výrobního procesu na naší stránce https://zarahmoden.com/production/